Volkswagen Caddy
Cargo 1.5 TSI DSG-7 | Ergo | Camera | Carplay | ACC | Groot Scherm
Direct kopen, basisprijs: € 23.445,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 23.445,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 386,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.689,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Cargo 1.5 TSI DSG-7 | Ergo | Camera | Carplay | ACC | Groot Scherm |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 53.730 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 386,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.445,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X0-75-27 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.484 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Halogeen koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Dab
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Licht en zicht-pakket
- passagiersstoel met neerklapbare leuning
- passagiersstoel met neerklapbare leuning
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Stoelen-pakket
- stuur leder en multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- voorstoel(en) ergonomisch
- voorstoel(en) ergonomisch
- Zijwandbekleding laadruimte